Resmini Gazete Manşeti Yap

Gazeteye Resim Koyma

resmini-gazete-manseti-yap

Gazete manşeti, bir olay, olayı uygulayan kişi ya da kuruluşu aşan bir şekilde, bir vaka olarak bir değer taşıyabilir. Bunun tartışılmasının da tarihsel bir önemi ya da ayrı bir keyfi olabilir. Bakınız sistemi, bu olaylar, o olayların özneleri ve öznelerle olayların benzerlik taşığıdı, çağrıştığı diğer şeyler, kavramlar ve olgular arasında bağ kurmak için kurulmuştur. Olayların çoğu zaman çoklu öznesi olduğu ve olayları özneleri ile anmanın da aslen gereksiz bir kirlilik yarattığı düşünülürse ve gazete başlıkları olaylara bir isim koymanın estetik bir yöntemi ya da onları kavramsallaştırmak için iyi bir aracı olabiliyorsa, varsın olsun, şahsi kanaatimce. Legal olduğu sürece kullanacağım bir yöntemdir. Bu avatarı yapmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Siteye giriş yapınız. PhotoFunia buraya siliniz, gazete başlığınızı giriniz ben avatarlar.gen.tr girdim. Choose photo basın ve Browse… basın bilgisayarınızdan bir resim yükleyin. Go butonuna basarak resminizi tamamlayınız.

Resmi bilgisayarımıza indirmek için resmin üzerine gelerek mouse sol tuşa tıklayın. Resmi Farklı Kaydet yaparak resmimizi indirebilirsiniz.

Resmini Gazete Manşeti Yapmak İçin Giriş Yapınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Durumları Whatsapp Durumlari Güzel Sözler Avatar Yapma Resim Yapma Avatar Oluşturma