Amerikan Futbolu Formasına İsim Yazma

Amerikan Futbolu Formasına Adını Yaz

amerikan-futbolu-formasina-isim-yazma

Amerikan Futbolu, turkiye’deki amerikan futbolu takımları, itu, odtu, bogazıcı, selcuk,gazi, ankara, ege, anadolu universiteleri olarak sıralanabilir. Aslında çok heyecanlı ve tam manasıyla bir erkek sporu. Ülkemizde hızla gelişen,şu anda türkiye ligi adı altında oynanan ligde 3 grup içerisinde 18 takım barındırıyor. 100 metre uzunlugunda ve 55 metre genisliginde bir sahada oynanir. Saha oyunun kurallarina uygun olarak belli araliklarda cizgilerle ayrilir. Bu çizgiler 50 den 10’a dogru numaralanmistir. Bu numaralar, sahanın her iki yanında 10’ar metrelik gol (touchdown) bölgelerine yani end zone denilen bolgeye uzakligi gosterir. Şimdi forma arkasına yazı nasıl yazılır onu anlatacağım.

Siteye giriş yapınız. Your Text buraya yazınızı giriniz. Number burayada numaranızı giriniz. Uniform Colour burdan forma rengi seçin. Go butonu ile resminizi tamamlayınız.

Resmi bilgisayarımıza indirmek için resmin üzerine gelerek mouse sol tuşa tıklayın. Resmi Farklı Kaydet yaparak resmimizi indirebilirsiniz.

Amerikan Futbolu Formasına İsim Yazmak İçin Giriş Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Durumları Whatsapp Durumlari Güzel Sözler Avatar Yapma Resim Yapma Avatar Oluşturma